8 Temmuz 2013 Pazartesi

Erdoğan Ve Yahudi Üstün Hizmet Madalyası Gerçeği

Yahudi Üstün Hizmet Madalyası Gerçeği

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan ve Arınç tarafından İsrail avukatı diye yaftalanması sonrasında Kemal Kılıçdaroğlu’ndan gelen İsrail’in avukatı ondan üstün hizmet madalyası alandır yönündeki açıklamaları, bundan 7 yıl kadar öncesinde Amerika’da gerçekleşen bir olayı yeniden gündeme getirdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ocak 2004 yılında Amerika ziyareti sırasında New York’ta Amerikan Musevi Komitesi” tarafından "Yahudi Cesaret Ödülü" olan “Davut Boynuzu” verilmişti. Recep Tayyip Erdoğan’da bu ödülü memnuniyetle almıştı.

Peki Neydi Bu Ödül?

Adı: AJC (ABD Yahudi Kongresi)
1906’da New York’ta Yahudi bankerler tarafından kuruldu.
Misyonu: İsrail devletini kurmak ve Siyonizm’i dünyaya egemen kılmak.

Yahudilerin bir diğer büyük örgütü olan ADL (Anti Deformation Launge) Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a üstün hizmet madalyası takarken onu; ‘’ Musevilerin ebedi dostu’’ olarak ilan etti.

Dünya Yahudi örgütlerinin çatısı olan AJC, kurulduğu günden bu güne Siyonist önderlere verdiği bu madalyayı sadece bir Türk’e, bir Müslüman’a vermiştir. İşte o isim Recep Tayyip Erdoğan.

Sadece Türkiye’de değil. İslam âleminde de bu madalyayı alan tek isim, madalyayı aldığı sırada T.C Başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan’dır.

AJC’nin misyonu ve kuruluş ilkesi belli iken bu madalyayı hangi mantık ile Recep Tayyip Erdoğan kabul etmiştir?
Ve neden bu madalyaya layık görülmüştür?

İşte bunlar koyu İsrail ve Siyonizm karşıtı Akp seçmenlerinin düşünmesi ve cevap vermesi gereken sorulardır.

Ve Erdoğan, bu sorulara cevap vermelidir. Yeri geldiğinde İsrail’e kafa tutan, ipleri koparan Erdoğan bu madalyayı niye kabul etmiştir. Neden Mavi Marmara katliamından sonra ödülü veren örgütün hakkında yaptığı açıklamadan sonra bu ‘’cesaret madalyası’’ ‘nı iade etmemiştir.

Ödülü aldığı yıl 2004’tür. İsrail 2004 yılında da Filistin topraklarını işgal etmeye, Filistin topraklarına ambargo uygulamaya, Filistin topraklarında ölümcül operasyonlarına devam etmiştir.

Bu ödül hangi mantıkla kabul edilmiştir ?Not: Bu yazı 9 Eylül 2011 tarihinde o zamanki sitem "blogtaslak"da yayınlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder